You are here

Kamperen in Ticino

Na alle zakelijke beslommeringen op zoek naar een geschikte vakantie-bestemming? 


Ter gelegenheid van de 20e verjaardag van de firma Banana.ch SA, de in Lugano gevestigde Zwitserse producent van SpeedBalance, geeft Banana.ch aan Ticino Turismo, één van onze partners, de mogelijkheid hier de volgende campings in het Italiaans-talige kanton Ticino, Zwitserland, te presenteren. Stuk voor stuk uitgelezen plekjes, waar elk jaar ook Nederlanders komen voor een ontspannende vakantie. Klikt u op de links voor meer informatie. Van harte aanbevolen!

         Download de camping brochure (pdf)                               Download de Ticino brochure (pdf)                              

 

Caravan Camping Miralago SA*****, 6598 Tenero, www.camping-miralago.ch

Camping Delta*****, 6600 Locarno, www.campingdelta.com

Park-Camping Riarena****, 6516 Cugnasco, www.camping-riarena.ch

Camping Campofelice*****, 6598 Tenero, www.campofelice.ch

Campeggio Rivabella****, 6598 Tenero, www.swisscamps.ch

Camping Tamaro*****, 6598 Tenero, www.campingtamaro.ch

Campeggio Lido Mappo*****, 6598 Tenero, www.lidomappo.ch

Camping Lago Maggiore****, 6598 Tenero, www.clm.ch

Camping Ai Cembri***, 6718 Acquacalda, www.uomonatura.ch

Camping Al Censo****, 6702 Claro, www.alcenso.ch

TCS Camping Bosco di Molinazzo***, 6500 Bellinzona, www.campingtcs.ch

Camping Isola****, 6515 Gudo, www.camping-isola.ch

Camping Bellavista**, 6574 Vira, www.campingbellavista.ch

Camping Piccolo Paradiso****, 6670 Avegno, www.piccolo-paradiso.ch

TCS Camping Bella Riva****, 6672 Gordevio, www.campingtcs.ch

TCS Camping La Piodella****, 6933 Muzzano, www.campingtcs.ch

TCS Camping Moretto***, 6944 Cureglia, www.campingtcs.ch

Camping Golfo del Sole***, 6982 Agno, www.golfodelsole.ch

Camping Eurocampo***, 6982 Agno, www.eurocampo.ch

Camping Al Parco d’Oro**, 6999 Astano, www.alparcodoro.ch

Camping ai Bosconi**, 6987 Caslano, www.campeggioaibosconi.ch

Camping Tresiana****, 6995 Molinazzo di Monteggio, www.camping-tresiana.ch

Camping i Grappoli**, 6997 Sessa, www.grappoli.ch

Camping Monte Generoso***, 6818 Melano, www.montegeneroso.ch

TCS Camping Parco del Sole, 6866 Meride, www.campingtcs.ch